Поиск веб-страниц
Результаты поиска для: 9 жовтня свято

Свята 9 жовтня, календар свят України 9 жовтня, Державні і професійні свята України 9 жовтня.

9 жовтня, 02:07. Всесвітній день пошти. Цей день відзначається в системі ООН і проводять його щороку в один і той же день, як і вирішив 14-й конгрес Всесвітнього поштового союзу в 1874 році.

Церковний свято 9 Жовтня. Який церковне свято сьогодні День Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова. СВЯТИЙ АПОСТОЛ і євангеліст Іоанн Богослов був сином Зеведея і Соломії...

9 жовтня: історія, свята, прикмети. Знак зодіаку, свята, народні прикмети, традиції, православний календар, іменинники, новини з усього світу, народилися і померли.

9 жовтнясвята, іменини, прикмети. Дізнайтеся про головні події та свята середи, 9 жовтня. В середу, 9 жовтня, в Україні відзначають День ріелтора, а також православні згадують...

9 жовтня свята - День ріелтора в Україні, Всесвітній день пошти, Іван Богослов. Народилися: Джон Леннон, Людмила Янукович, Борис Нємцов, Белла Хадід.

Яке 9 жовтня свято у світі. Міжнародна спільнота 9 жовтня відзначає Всесвітній день пошти. Саме цього дня у 1874 році було утворено Всесвітній поштовий союз.

9 жовтня – Преставлення апостола і євангеліста Йоанна Богослова, День святого Єфрема. 10 жовтня – Преподобного Саватія Соловецького, мученика Калістрата, священномученика Петра...

9 жовтня православні християни вшановують пам'ять святого Іоанна Богослова. Він був одним із апостолів і автором Євангелія від Іоанна, Книги Одкровення і трьох послань Нового Завіту.

9 жовтня — 282-й день року (283-й у високосні роки) у григоріанському календарі.

Дізнайся, що трапилось 9 жовтня в історії.

Яке сьогодні церковне свято. 9 серпня Свята Церква молитовно вшановує пам'ять святого великомученика і цілителя Пантелеймона, який зазнав мученицької кончини за Господа і...

9 жовтня свято, тсн за 9 жовтня 2017 9 жовтня — 282-ий день року (283-ий у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 83 дні.

Щороку, 9 жовтня, в Україні відзначають професійне свято - День ріелтора. Ця професія, поки ще, не визнана офіційною, а значить і саме свято не має такого статусу.

4 жовтня. Ст. стиль 21 вересня. Віддання свята Воздвиження Хреста Господнього. Апостола від 70 Кодрата. Знайдення мощей святого Димитрія, митрополита Ростовського. День пісний.

Свята. Всесвітній день зору. другий четвер жовтня Для залучення глобальної уваги до проблем сліпоти, порушення зору і реабілітації людей з порушенням зору щорічно у другий четвер...

7 – 13 жовтня Суккот (Свято кущей).

Отримані ззовні враження рідко виявлялися в його слові або дії, але сильно і глибоко проникали у внутрішнє життя святого Апостола.

Одне з великих свят, яке відзначаємо у жовтні - вшанування святого євангелиста та апостола Іоана Богослова, якого Ісус Христос покликав на проповідь Євангелія і згодом саме Іоан став...

9 жовтня світ відзначає Всесвітній День пошти. У цю дату прийнято вітати поштарів з професійним святом. До вашої уваги красиві привітання та листівки!

Всесвітній день пошти – одне зі щорічних міжнародних свят, встановлене Всесвітнім поштовим союзом у 1969 році. Цей день щорічно відзначають 9 жовтня з метою популяризації і розвитку...

9 жовтня - Всесвітній день пошти. 09.10.2017. 9 жовтня у світі відзначають День пошти. Яка історія свята і звідки воно до нас прийшло?

Галерея Видео 9 жовтня Свята Церква згадує пам’ять апостола і євангеліста Іоанна Богослова, святителя Тихона, патріарха Московського та преподобного Єфрема Перекопського.

Церковні свята – календар на 2019 рік. Коли у 2019 році Вознесіння і Трійця, перехідні і неперехідні свята, початок постів і поминальні дні? Щоб ви нічого не пропустили...

Деталний календар на 2019 рік покаже, яке сьогодні свято відмічають в Україні та світі. Щодня є привід привітати хороших людей зі святковим днем — дізнайся, коли це робити у 2019 році.

Свята ООН 9 жовтня 2018 року. Всесвітній день пошти. Таке торжество проводять щороку 9 жовтня по вирішенню 14 конгресу Всесвітнього поштового союзу в день створення союзу в...

9 Жовтня 2015 року — всі свята, іменини, пам'ятні дати, дні міст в цей день.

9 жовтня — 282-й день року (283-й у високосні роки) у григоріанському календарі.

Дев'яте (9) жовтня повна та вичерпна інформація про українські свята, народні прикмети, іменини, дні міст, знамениті події, видатні особистості які народилися чи померли в цей день.

Перший день свята, 8 жовтня, на Святі сиру і вина –виступ «Vito Orchestra» та фольк-бенду

9 жовтня - Івана Богослова. За даними А. С. Єрмолова, до цього дня «повинен бути закінчений озимий посів і в південно-західній Росії, де взагалі сіють набагато пізніше, ніж в інших губерніях».

Жовтень 2019 року. Знаменні дати поточного календаря. Календар свят, подій і пам’ятних дат

9 жовтня в Південній Кореї відзначається День проголошення корейського алфавіту ( Hangul

Про це свідчить і свято 9 жовтня Всесвітній день пошти. World Post Day - так звучить назва урочистого заходу мовою британців. Всі свята на жіночому сайті www.inmoment.com.ua.